02 235 05 00  galileo@galileo3000.si
 
 
 
 

Kontakt

Galileo 3000 d.o.o.

Židovska ulica 4a
2000 Maribor

Tel.: ++386 2 235 05 00
Fax: ++386 2 235 05 09
Email: galileo@galileo3000.si

Delovni čas:

Od ponedeljka do petka od 9:00h do 17:00h
Vikendi in prazniki zaprto


Bančni podatki:

Galileo 3000, d.o.o.
Zidovska ulica 4a
SI - 2000 Maribor
SLOVENIJA
TR / IBAN: SI56 1010 0005 3059 189
SWIFT: BAKOSI2X      

Banka Intesa Sanpaolo d.d.
Pristaniska ulica 14
SI - 6000 Koper
SLOVENIJA

 

Miran Bende
Direktor & lastnik – CEO & Owner
Tel.: ++386 2 235 05 02
Email: miran.bende@galileo3000.si                                                                                               
Gregor Kop
Vodja skupinskih potovanj – Head of group travel
Tel.: ++386 2 235 05 06
Email: gregor.kop@galileo3000.si                                                                                                   
Alenka Šarman
Kongresi in potovanja – Congresses & Tours
Tel.: ++386 2 235 05 08
Email: alenka.sarman@galileo3000.si
Sabina Gazvoda
Finance – Accounting
Tel.: ++386 2 235 05 04
Email: sabina.gazvoda@galileo3000.si
Tomaž Eisenhut
Marketing & Congresses
Tel: ++386 2 235 05 05
Email: tomaz.eisenhut@galileo3000.si
Branka Krpan
Skupine in strokovne ekskurzije - Groups & Tours
Tel.: ++386 2 235 05 01
Email: branka.krpan@galileo3000.si
Matej Pajnik
Rezervacije - Booking
Tel: ++386 2 235 05 00
Email: matej.pajnik@galileo3000.si
 

 

 

 
 
 

Pišite nam

 

Kontaktirajte nas preko spletnega obrazca in v najkrajšem možnem času vam bomo odgovorili.

Polja označena z * so obvezna!

 
 

1997

Že od leta 1997.

10.000 +

Z nami potuje več 10.000 ljudi letno.

0 €

Velika fleksibilnost in brezplačno svetovanje.

 
 
 

Brezplačna pomoč

Za pomoč ali rezervacijo nas pokličite na:

02 235 05 00

 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.